class="news" >

למה מומלץ לבחור במשטחי גומי לחדר כושר מחברת טיירק

 
 
 

הפופולאריות הגוברת של התוכנית נינג'ה ישראל הביאה רבים לעסוק בספורט באופן יותר מקצועי מהרגיל. הרצון להשתתף בתכנית הביא את העוסקים בספורט לעשות צעד אחד קדימה ולהקים חדר כושר ביתי. כדי להגשים את החלום בצורה הטובה ביותר יש לחשוב על כל האלמנטים וכמו בחדר כושר מקצועי, צריך גם לחשוב על הבטיחות. למטרה זו פותחו ויוצרו אריחי גומי לחדרי כושר ביתיים או מסחריים ולמתחמי ספורט.

אז מה היתרונות של האריחים המיוצרים על ידי חברת טיירק ולמה לבחור דווקא בהם?

כל הפרטים במאמר הבא. 

הקמת חדר כושר ביתי היא חלום של רבים מאלה העוסקים בספורט באופן מקצועי. היכולת להתאמן בכל שעה משעות היום, בלי צורך בנסיעות מיוחדות או בטרטור לחדר הכושר, בפרטיות מלאה ושליטה מלאה על מוזיקה בזמן האימון, כל זה גורם ליותר ויותר ספורטאים להקים חדר כושר בייתי. אך גם בהקמת חדר כושר ביתי חשוב לשמור על הבטיחות. אחת הדרכים לשמור על הבטיחות היא לרצף את חדר הכושר באריחי גומי לחדר כושר, אשר יבטיחו אימון בטוח ומניעת החלקה בזמן ביצוע התרגילים השונים.

בראש ובראשונה: צריך לחשוב על הבטיחות בזמן האימון.

בעזרת אריחי גומי המתאימים לחדרי כושר אפשר לשמור על הבטיחות גם בזמן ביצוע תרגילים קשים ומאתגרים במיוחד.
החלקות, פציעות ונפילות הן רק חלק מהצרות איתן מתמודדים ספורטאים ומאמני כושר, ולכן יש להבטיח שחדרי הכושר מתוכננים ומאובזרים בקפידה.
כדי להבטיח את בטיחות המתאמנים נדרש לבחור את משטח הגומי לחדרי כושר בקפידה. משטח מתאים ימנע תקלות ופציעות, ימנע החלקה ויסייע בלהקלת העייפות הנובעת מעמידה ממושכת, בזמן ביצוע תרגילי כושר. כאשר קונים רצפת גומי לחדר כושר, מפחיתים למקסימום האפשרי את הסיכון להחלקות ופגיעות ויוצרים חדר כושר שבטוח להתאמן בו, בין אם מדובר בספורטאי מתחיל או מקצועי. חלק חשוב בקנייה נכונה של רצפת גומי לחדרי כושר הוא הצורך לוודא עמידות בתקנים שונים לכל המוצרים אשר מותקנים בחדר הכושר. חברת טיירק מתגאה בעמידה בכל דרישות התקן הישראלי 1498, מה שמבטיח לך חדר כושר בטוח מכל הבחינות.

לעצב משטח גומי לחדר כושר איך שבא לך

עיצוב הוא חלק משמעותי בכל מקום, גם אם מדובר בחדר כושר ביתי ו/או מסחרי. העיצוב משפיע על המוטיבציה וחוויית האימון. לכן בחברת טיירק תוכלו לתכנן אריחי גומי לחדרי כושר בעיצוב אישי, כולל הדמיה לפני הייצור. ניתן לשבץ באריחי הגומי לוגו אישי, משפטי מוטיבציה, או גרפיקה מעוררות השראה, כל אלה יעזרו להגביר את המוטיבציה במהלך האימונים. כך אפשר להשיג בטיחות מבלי להתפשר על נראות חדר הכושר.
אריחי הבטיחות של טיירק הנם תוצרת כחול לבן, מה שמבטיח ספק זמין ונגיש, עניין חשוב כשמדובר בתחום כל כך תחרותי.

הזמינות הגבוהה, החשיבות הגוברת של נושא איכות הסביבה והרצון לתמוך בתעשייה המקומית מביאה רבים להעדיף מוצרים כחול לבן.

בנוסף, במקרה של ריצוף לחדר כושר, ייצור כחול לבן מאפשר להיות בקשר רציף עם האדריכל או הקבלן. צעד זה מונע התרוצצות מיותרת ועשרות טלפונים ומאפשר לך להתעסק בספורט ולא בכל מה שמסביב. ייצור כחול לבן מאפשר גם שירות מהיר, שליטה על האיכות וכמובן זמן אספקה מהיר. צוות ההתקנות של טיירק ערוך לתת מענה החל משלב יצירת התשתית (יציקת בטון למשל) ועד להתקנת האריחים.  ביכולתנו לתאם את מועד ההתקנה כך שלא נפגע ברצף האימונים, אנו מתחייבים לעמוד בזמנים.  טיירק מגישה לאריחי הבטיחות המיוצרים על ידה אחריות רבת שנים, המאפשרת ליהנות מהאריחים בראש שקט, כמו כן טיירק ומתחייבת לאיכות המוצרים המיוצרים על ידה.

פתרון כולל בעת תכנון חדר כושר ביתי או מסחרי

גם אם מדובר בחדר כושר בייתי קטן או בחדר כושר מסחרי, הליווי של חברת טיירק מתחיל משלב הכנת התשתית, ועד הנחת האריחים, צוות מקצועי מגיע לבית הלקוח או לאתר הבנייה, מציג דוגמאות וממליץ על המוצר המתאים ביותר לתנאי השטח. הליווי הכולל מונע תקלות בזמן אמת בכל הקשור להתקנת רצפת חדר כושר ובכך אפשר להתעסק בהמשך תכנון חדר הכושר, אשר גם כך כרוך בתשומת לב לפרטים רבים, טלפונים רבים ומצריך תשומת לב מלאה.

כשאיכות הסביבה נפגשת עם משטחי גומי לחדר כושר בייצור ישראלי

המודעות ההולכת וגדלה בנושא איכות הסביבה והצורך לשמור על כדור הארץ מובילה חברות רבות לייצר מוצרים מחומרים ממוחזרים. כמו כן צרכנים רבים מעדיפים לרכוש מוצרים ידידותיים לסביבה.

אריחי הבטיחות של טיירק מיוצרים מ- 100% גומי צמיגים ממוחזרים.  הגומי הממוחזר הנו חומר עמיד מאוד, מה שמבטיח אורך חיים ארוך בכל תנאי מזג האוויר ותחזוקה מועטה וזולה.

לסיכום

תכנון חדר כושר דורש חשיבה על פרטים רבים. ביניהם ריצוף חדר הכושר, אשר צריך לעמוד בכל דרישות התקן הישראלי  1498. כדי להעניק לך סביבת אימון בטוחה ולעזור למנוע החלקות ונפילות ואף לסייע במניעת עייפות הנגרמת כתוצאה מעמידה ממושכת בזמן ביצוע התרגילים השונים. חברת טיירק מפתחת ומייצרת אריחים לחדר כושר מ- 100% גומי צמיגים ממוחזר ובעיצוב אישי. , בייצור כחול לבן וב- 100 אחוז חומר ממוחזר, מה שמאפשר לך להתאים את האריחים בצורה המיטבית לחדר הכושר שלך, גם בין אם מדובר בחדר כושר ביתי, מסחרי, חיצוני ו/או מתחם ספורט אחר,  בעל מתחמי אימון רבים.  חברת טיירק מזמינה אותך לפנות אל היועצים שלה עוד היום כדי שתוכל לבחור את האריחים המתאימים ביותר לעיצוב לחדר הכושר שלך.


We're commited to environmental responsibility