ריצוף מתקני משחק בחצר

מעצבים גינה ולא מוותרים על מתקנים לחצר? אתם לא לבד. יותר ויותר בעלי בתים פרטיים בישראל הופכים את הגינה שלהם למקום שמח וצבעוני לילדים עם מתקני שעשועים מדליקים. כעת, נשאלת השאלה, על גבי מה תציבו את המתקנים?

אם ביקרתם לאחרונה בגן שעשועים ציבורי, סביר להניח שנתקלתם זה מכבר במתחמים מרוצפים עם משטח גומי. מדובר למעשה בטכנולוגיה חדשה ופורצת דרך אשר צוברת תאוצה של ממש (תודות למודעות הגוברת בדבר הצורך במחזור צמיגים בישראל).

חלק בלתי מבוטל מהמשטחים הללו הם משטחי גומי כחול לבן תוצרת חברת טיירק. בשנת 2007, עם כניסתו לתוקף של החוק לסילוק ומחזור צמיגים, טיירק הקימה מפעל מתקדם בתחום בעלות של כ-60 מיליון ₪. במפעלה של החברה, צמיגים משומשים נגרסים ומקבלים חיים חדשים.

בין השאר, הם הופכים לאריחים בטיחותיים וגמישים אשר מתאימים באופן נפלא כמצע עבור מתקני שעשועים לחצר. ואכן, אם זה טוב לגני ילדים ציבוריים, זה בטח טוב לגינה שלכם. 

במידה ואתם רוצים להציב מתקני משחקים בגינה, מצע גומי ממוחזר הוא בהחלט אופציה נפלאה כקרקע מתחת ל"גן השעשועים הפרטי שלכם". ראשית, משטח גומי לגינה הופך את החצר הביתית למתחם בטיחותי. הגומי הממוחזר מונע פגיעות בזמן נפילה ושומר על בריאותם של השובבים אשר משחקים במקום. כמו כן, זהו ריצוף חצר קל להתקנה אשר זמין עבורכם בשלל צבעים. הוסיפו לכך עמידות גבוהה בכל תנאי מזג אוויר, והרי לפניכם הפתרון המושלם.

מוצרי גומי לריצוף מתקני משחק בחצר הביתWe're commited to environmental responsibility