ריצוף לחצר ולגינת הבית

עיצוב גינה וחצר הוא מלאכה אשר דורשת בראש ובראשונה יצירתיות וחלום על המתחם המושלם. כמו כן, כמו כל משימה עיצובית, גם תכנון גינה דורש של שילוב פונקציונאליות עם דקורטיביות. אי לכך, מחלקת הפיתוח והשיווק של טיירק, החברה המובילה בישראל למחזור צמיגים וייצור מוצרי קצה מגומי ממוחזר, גאה להציג מגוון פתרונות לריצוף הגינה או החצר.

ריצוף גומי בחצר על בסיס המוצרים האיכותיים של טיירק הוא החלטה נבונה אשר מעניקה לכם שקט נפשי בכל הגזרות. ראשית, זהו ריצוף חצר בעל עמידות מרשימה אשר מתמודד היטב עם תנאים שונים של מזג אוויר. שנית, הגומי הממוחזר הוא קרקע מצוינת בתור משטח נגד החלקה (תכונה חשובה ביותר בגינות וחצרות, במיוחד כאשר יש ילדים בסביבה).

כאשר אתם בוחרים מתקנים לחצר, תשמחו לדעת שניתן למקם אותם בקלות על גבי משטח הגומי (בדיוק כמו בגני השעשועים העירוניים שבהם כבר מתהדרים במצע גומי גמיש ואיכותי). יתרה מכך, אם יש לכם ילדים ואתם רוצים לרכוש גם מתקני שעשועים לחצר, גומי ממוחזר הוא בדיוק מה שאתם רוצים שיהיה מתחתם. משטחי הגומי הללו אינם רק עמידים והדוקים, אלא הם מסייעים רבות לבלימת זעזועים ונפילות. באתר חברת טיירק תוכלו לקרוא עוד על יתרונותיהם של משטחי הגומי בתור פתרונות מתקדמים כריצוף גן.We're commited to environmental responsibility