class="news" >

עיצוב סביבתי מצמיגים ממוחזרים

 
 
 

יותר מרבע מיליון טון צמיגים משומשים כבר מיחזרה חברת טיירק בע"מ בשנים-עשר שנות קיומה. טיירק הופכת את הצמיגים המשומשים למשטחי גומי לגינה, פינות ישיבה מטופחות ומשטחים נגד החלקה, ומוכיחה, שאסתטיקה ועיצוב הולכים נפלא עם בטיחות, נוחות וחשיבה על איכות הסביבה, ושמחזור צמיגים יכול להביא להגשמת חלומות.

מורכבות שדרוג המרחבים הציבוריים והפרטיים מתעצמת עם השנים ומקבלי ההחלטות (אדריכלים, מנהלי פרויקטים וכו') נאלצים להתייחס לא רק לפונקציונאליות אלא גם לענייני בטיחות, נגישות ואיכות הסביבה. 

עיצוב סביבתי מצמיגים ממוחזרים

בדיוק בנקודת המפגש הזו ניצבים המוצרים הייחודיים של חברת טיירק בע"מ, המתמחה במחזור גומי צמיגים, ובהפיכתו לחומר גלם איכותי ורב גוני ולמגוון מוצרים מוגמרים, המיועדים למרחב הפרטי והציבורי.


המוצרים של טיירק מכילים בתוכם את כל היתרונות של גומי מממוחזר: גמישות, יכולת ספיגת זעזועים, עמידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים לאורך שנים רבות, התקנה פשוטה, תחזוקה קלה ועוד, ומצטיינים במגע נעים וב"התמסרות" כמעט מוחלטת לדרישות עיצוב מגוונות מבחינת צורה, צבע וטקסטורה.


עבור כל העושים במלאכה מדובר בחגיגה של ממש מכיוון שהגומי הממוחזר של טיירק מאפשר פריצת גבולות ללא התפשרות על בטיחות ועל ידידותיות לסביבה ולמשתמש.

 

עיצוב סביבתי מגומי ממוחזר

 

טיירק, מאז הקמתה ב-2007 מובילה בישראל את ענף איסוף ומחזור הצמיגים, ואחראית למחזור של למעלה מ- 60% מכלל הצמיגים המשומשים בארץ. לטיירק המפעל המתקדם מסוגו במזרח התיכון, בו מעובדים כ-8 טון צמיגים בשעה, שהופכים בשלב הראשון לפתיתי גומי איכותיים במגוון גדלים ולאבקות המשמשות לתעשיות שונות, ובהמשך, תוך שיתוף פעולה פורה עם מעצבים בתחומי התמחות שונים, למגוון מוצרים לשוק הפרטי והמוסדי.

בין המוצרים של טיירק:

גני כושר חיצוניים, שבילי גישה, רחבות כניסה וחצרות פרטיות. האריחים עשויים מ-100% גומי צמיגים ממוחזר, יוצרים משטח בלימה רך ומקטינים את הסיכון להחלקה. מסיבה זו הם זוכים גם להצלחה רבה ביישום בבתי אבות, אריחים ומשטחי חיפוי בטיחותיים לגני משחקים חצרות בתי כנסת, בתי חולים ובכל מקום שבו יש תנועת הולכי רגל ערה, בעיקר כזו שמחייבת תשומת לב מרבית לבטיחות ולנוחות. אריחי הגומי אף מאפשרים תנועה בטוחה עם כסאות גלגלים, הליכונים ומקלות עזר, והחיפויים מסייעים בהפחתת רעשים וביצירת סביבה בטוחה.

 

משטחי גומי לגינה - טיירק

אריחים מעוצבים - הרחבת מגוון היישומים באמצעות שימוש באריחים צבעוניים וביצירה של דוגמאות, טקסטים, דמויות וכל צורה גרפית אחרת, ליצירת משטחים למשחקי רחוב, כיתוב על מדרכות, שבילים ועוד.

 

ריהוט רחוב וגן בקו עכשווי ומסוגנן, הכולל מושבים וחיפויי גומי לספסלים מובנים, ארגזי חול בטיחותיים לגני ילדים, משטחי גומי לגני ילדים ולגינות ציבוריות, אדניות ועוד.

 

 

משטחיפ בטיחותיים לגני שעשועים - טיירק

 

מתחמי משחק ססגוניים, המהווים הזמנה לפעילות משותפת של הורים וילדים, וכוללים משחקים כמו "סולמות ונחשים", קלאס, דמקה, "ים יבשה" ואיזורי "זהירות בדרכים".

 

משטחי בטיחות לגן ילדים

ציוד בטיחותי מתקדם לתעבורה ולחניונים - מעצורי חנייה, עמודי מחסום וחיפויים לקירות, מעקות ועמודים בחניונים, המספקים לכלי הרכב הגנה במקרה של חיכוך.

ציוד למתחמי ספורט - מסלולי ריצה, ארגזי קפיצה לרוחק ואריחים לחדרי כושר וספא, המאפשרים יצירת מרחבי פעילות גופנית בעיצובים מרהיבים ובבטיחות מירבית. השימוש באריחי גומי לחדרי כושר נועד גם להגנה על חיפוי הרצפה במקרים של נפילת חפצים כבדים, כמו משקולות ועוד.

משטחי בטיחות לחדר כושר

 

חיפויים ומשטחי דריכה לבעלי חיים - בין אם מדובר בפינת ליטוף שבה מבקרים ילדים ומבוגרים, באורוות או בכל מתחם אחר המיועד לבעלי חיים, משטחי הגומי הממוחזר מספקים מדרך נוח, קל לניקוי ועמיד לאורך זמן.

 

משטחי דריכה מגומי לבעלי חיים - טיירק

 

האריחים של טיירק בע"מ הם כולם בעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי, וכך גם כל חומרי הגלם בהם נעשה שימוש במוצרי החברה. טיירק מתגאה בהקפדה הרבה שלה על איכות המוצרים ועל איכות השירות שלה, ובליווי שהיא מעניקה ללקוחותיה לכל אורך הפרויקט, משלב התכנון והפיתוח ועד לסיום הביצוע.

טיירק מציעה לאנשי המקצוע הכוונה וייעוץ באמצעות הדמיות תלת ממדיות, והיא פועלת בעקביות לטיפוח שיתופי פעולה עסקיים במטרה להרחיב ולהעמיק את השימוש בגומי הצמיגים הממוחזר, כחלק מתרומתה לסביבה נעימה ובטוחה יותר.

 

משטחים לגני ילדים מגומי ממוחזר - טיירק

 We're commited to environmental responsibility