ריצוף חדר משחקים בגן ילדים

מתכננים לשדרג את חדר המשחקים לסביבה נעימה ובטוחה יותר? טיירק מציעה משטחי גומי לחדרי משחקים המאפשרים מצע נעים ובטוח לשיבה ולמשחק לחדרי ילדים, יחד עם תחזוקה קלה ונוחה להרכבה. ציוד לגן המיוצר מגומי ממוחזר ומאפשר גמישות מיירבית בעיצוב הגן.

 

חדרי משחקים בגני ילדים הם אזורים צבעוניים אשר חייבים לשלב הנאה עם בטיחות. בין השאר, יש לשים דגש על סוג המשטח במקום שכן ריצוף חדרי משחק בגני ילדים חייב לתת מענה לכל הפרמטרים הבטיחותיים הרלבנטיים.
 

במסגרת בחירת ציוד לגני ילדים, יותר ויותר גננות מכירות ביתרונותיהם של משטחי גומי ממוחזר. מדובר למעשה בריצוף מדליק לגן אשר מבוסס על אריחים צבעוניים או משטח אחיד. משטחי הגומי הממוחזר הם משטחים גמישים מחד ועוצמתיים מאידך. לאחרונה, אנו נפגשים בהם בגנים ציבוריים רבים והמגמה חודרת גם למוסדות חינוך לגיל הרך. זאת ועוד, עיצוב גני ילדים עם משטחי גומי ממוחזר הוא פתרון ירוק אשר מקפל מאחוריו אחריות סביבתית (בעיקר משום שאלו מוצרים אשר מיוצרים לאחר תהליך של מחזור צמיגים).
 

במפעלה של חברת טיירק, אשר הוקם בעלות של כ-60 מיליון ₪, הופכים צמיגי רכב משומשים לכדי משטחי גומי לילדים. זוהי תעשייה ירוקה אשר צוברת תאוצה מרשימה (ואשר חברת טיירק מובילה אותה מאז שנת 2007).
 

מתקני שעשועים אשר מתחתם משטחי גומי ממוחזר מאפשרים לילדים (וכן להורים ולגננות) ליהנות משקט נפשי ולהבטיח את השמירה על בריאותם של הזאטוטים. מחלקת המחקר והפיתוח של טיירק עובדת "שעות נוספות" ומציגה מגוון רחב של מוצרים אפקטיביים, אטרקטיביים ודקורטיביים עבור חדרי משחקים (לא רק בגני ילדים אלא גם במוסדות חינוך, גני שעשועים ציבוריים, בתים פרטיים, מתנ"סים ועוד).

מוצרי גומי לריצוף חדר משחקים בגןWe're commited to environmental responsibility