ריצוף חצר בגני ילדים

רוצים להפוך את סביבת המשחק בגן הילדים לבטוחה יותר? טיירק מספקת פתרונות בטיחות לגני ילדים, עם תחזוקה קלה ונוחה להרכבה. ריצוף לחצר ממשטחי גומי ממוחזר המשמש כמשטח נגד החלקה ומאפשר גמישות מיירבית בעיצוב החצר כמצע בטוח למשחקים לחצר ולגני שעשועים.

חצרות בגני ילדים הם מתחמים אשר הבטיחות בהם היא מעל הכל. כן, מעבר לבחירה מדויקת של מתקני שעשועים, מוטלת על הגן אחריות לייצר עבור "לקוחותיו" סביבה בטוחה ככל הניתן. במסגרת כל רשימת תכנון של ציוד לגני ילדים, ניתן משקל רב לקרקע אשר תשמש את הילדים והגננות בשעת המשחק. למשל, חשוב לדאוג כי באזור החצר יוצב משטח נגד החלקה וכן מצע גמיש אשר שומר על בריאות הילדים בעת נפילה.


חברת טיירק, אשר מובילה בישראל את ענף מחזור הצמיגים מאז שנת 2007, מייצרת ומשווקת מגוון פתרונות עשויים גומי ממחוזר לטובת עיצוב גני ילדים. מוצריה של החברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר והם תוצרת ישראלית המהווה שלם הגדול מסך חלקיו.

כאשר טיירק מעצבת ומייצרת מוצרים לגני ילדים, טכנולוגיה נפגשת עם יצירתיות. לדוגמה, במפעל החברה יודעים היטב לשמור על ססגוניותה של החצר בעזרת אריחים צבעוניים, איכותיים ויפיפיים (אשר מספקים כמובן את כל היתרונות אשר גלומים בגומי ממוחזר כציוד לגן ילדים).

הגומי הממוחזר הוא חומר גלם מצוין למוסדות חינוך לגיל הרך בעיקר בזכות תחזוקתו הקלה, התקנתו הפשוטה, והיותו מוצר אשר מאחוריו אחריות סביבתית. זאת, בנוסף ליכולתו הנהדרת בבלימת נפילות ויצירת סביבת משחק בטוחה ברמה הגבוהה ביותר. ואכן, ריצוף חצר בגני ילדים עם גומי ממוחזר הוא החלטה נבונה אשר משלבת יתרונות מכאן ומכאן.We're commited to environmental responsibility