יציקת משטחי בטיחות בגני שעשועים

איך מייצרים בטיחות בגני שעשועים? בעזרת משטחי גומי לגני שעשועים של חברת טירק, תוכלו ליצר סביבה מוגנת לילדים אשר תישמר כך בכל מזג אוויר ובנוסף תקל על תחזוקה שוטפת של גן השעשועים

 

ארגזי חול ושטחי משחק בגני שעשועים וגני ילדים הם ללא ספק גולת הכותרת עבור השובבים החמודים (הקטנים והגדולים כאחד). אולם, ובדומה לכל רכישה של ציוד לגני ילדים, גם כאן נדרש איזון מדויק בין יצירת מתחם שמח וידידותי, לבין שמירה אדוקה על נושאי בטיחות. כמו כן, מתקני שעשועים לחצר, בשל מיקומם בתנאי מזג אוויר שונים, דורשים חשיבה מקדימה ברכישתם מבחינת סוגיות כגון תחזוקה שוטפת.

 

עד לאחרונה, כמעט כל ארגזי החול ושטחי המשחק היו מתוחמים עם עץ או אבן. כעת, בחברת טיירק מציעים מהפכה של ממש בתחום בדמות תיחום ארגזי חול ושטחי משחק עם גומי ממוחזר. תוחם גומי עשוי גומי צמיגים ממוחזר הוא מוצר ירוק ואיכותי אשר מציע פתרון מושלם לגני ילדים, גני שעשועים ציבוריים, מתחמים פרטיים, אתרי נופש וכיוצא בזה. תיחום הגומי הוא גמיש, נעים למגע, ושומר על בטיחותם המלאה של הילדים המשחקים במקום (בעיקר תודות לאופיו של החומר ועיצובו החכם עם פינות עגולות). בנוסף, תחזוקתו של התיחום נוחה ופשוטה ביחס לתחזוקת ארגזי חול מעץ או אבן.

מוצרי גומי ליציקת משטחי בטיחות בגני שעשועיםWe're commited to environmental responsibility