תכנון מתקני ספורט וכושר

עיצוב ותכנון חדרי כושר כולל לא רק בחירה מדויקת של מתקנים איכותיים, אלא גם התייחסות לסוגיות בטיחותיות כגון הריצוף המתאים במקום.

פרקט? שטיח מקיר לקיר? אנו גאים להציג לפניכם את קסמו של הגומי הממוחזר. אחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר עבור ריצוף מסלולי ריצה באצטדיונים, זמין כעת בחדר הכושר שלכם.

משטח גומי הוא אופציה נהדרת לריצוף לחדרי כושר בשל יתרונות רבים כגון עמידות גבוהה לדריכות רבות, השתלבות עם תנאי מזג אוויר משתנים, גמישות אשר מונעת פגיעות במקרה של נפילה או מאמץ ועוד. את הטרנד אשר עומד מאחורי משטחי גומי לחדרי כושר מובילה בישראל חברת טיירק.

בשנת 2007, כאשר החוק לסילוק ומחזור צמיגים נכנס לתוקפו בישראל, טיירק הקימה בצפון מפעל אשר מתמחה בהפיכת צמיגים משומשים לגומי ממוחזר. מחלקת הפיתוח והטכנולוגיה של החברה, ביחד עם שורה ארוכה של מהנדסים ומוסדות להשכלה גבוהה (בארץ ובעולם), פיתחה משטחי גומי ייחודיים אשר מתאימים באופן נהדר לדרישות אשר מאפיינות חדרי כושר ומתחמי ספורט.

התקנת אריחי גומי בחדר כושר הופכת את המתחם לבטיחותי ומספקת מענה מצוין לאופי הפעילות במקום. רצפת גומי היא אפקטיבית גם בתור משטח נגד החלקה והיא פותחת בפניכם עולם חדש של אפשרויות בעת עיצוב ותכנון מתקני ספורט וכושר.We're commited to environmental responsibility